AKCIA EGGER PRO 2020!

Posted on 12. mája 2020 · Posted in Aktuality

Akcia EGGER PRO trvá od 11.5. 2020 do 30.6. 2020!

Pripravili sme si pre Vás akciu na laminátové podlahy značky EGGER PRO z kolekcie LARGE a KINGSIZE! Pre obe kolekcie platí jednotná cena 13,90€ /m² a to pre skladové aj objednávkové dekory. V akcii je spolu 19 dekorov podláh, akcia nezahŕňa kolekciu Kingsize Aqua+.

Doprajte si nemeckú kvalitu v podobe laminátových podláh EGGER PRO. Povrchová štruktúra dáva laminátovým podlahám výrazne autentický charakter a zaručuje maximálnu bezpečnosť pri chôdzi.

Aby ste sa vyhli nežiadúcim elektrostatickým nábojom, sú podlahy ošetrené antistatickou úpravou.
Vďaka širokému sortimentu dekorov si môžete dopriať svoj vlastný štýl a dať priestorom ten správny pocit domova. Vytvorte si útulný štýl, kde si dokonale odpočiniete alebo priestor, ktorý bude živý a podporí Vašu tvorivosť a energiu. Pre kombináciu a vyváženosť oboch sú tu stredné prírodné odtiene, ktoré vnesú do Vášho domova sviežosť a zároveň ho príjemne zjemnia. Kolekcie KINGSIZE a LARGE majú formát širokých lamiel, ktoré priestor opticky zväčšia a zvýraznia veľkosť miestností.

Značka EGGER vyrába aj originálne príslušenstvo, ktorým dodáte podlahe stálu sviežosť, profesionálne ošetrenie a sady na opravu škrabancov. Originálnymi soklovými lištami v dekore podlahy dokonale prepojíte svoje priestory s podlahou a kvalitné podložky, ktoré spĺňajú dôležité parametre v súlade s garančnými podmienkami.