Krono Original

Aktualizácia ponuky KRONO ORIGINAL

Posted on 3. marca 2014 · Posted in Oznamy

Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali o aktualizovanej ponuke nemeckého výrobcu laminátových podláh KRONO ORIGINAL. V súvislosti s týmito zmenami sme aktualizovali skladový sortiment tejto značky, rovnako vybrané akciové dekory. Tento rok Kronoflooring obohatil svoju ponuku hlavne v strednej triede a to napr. v kolekcií Variostep Classic, ktorá ponúka stále populárnejšie jednolamely s 4V špárou. Ale pribudli aj novinky v iných oblastiach. Zo všetkých spomenieme napr.:

– celovinylové podlahy AKUSTIC CLICK v 4mm a 5mm hrúbke

– drevené podlahy nemeckej produkcie EUROHOME

– pribudla nová kolekcia GRAND VINTAGE NEXT GEN, ktorá sa vyznačuje novou špeciálnou konštrukciou s digitálnou potlačou dekoru

– a špeciálna vode odolná kolekcia KRONO Xtreme, ktorá je určená zvlášt do vhkých priestorov ako sú kúpelne, sauny a pod.

Veríme, že Vás nová ponuka tejto značky zaujme a že si v nej každy najde niečo “svoje”. Obchodní partneri nájdu bližšie obchodné a logistické informácie v časti ponuka, po prihlásení. Aktualizácia vzoriek na predajných miestach bude prebiehať postupne v čo najkratšom čase. Aktuálny maloobchodný cenník, si je možné pozrieť tu.