Vitajte na novej stránke PARADOR.sk

Posted on 17. mája 2017 · Posted in Aktuality, Nezaradené, Oznamy

Už aj v slovenských domácnostiach a firmách stúpol dopyt po skutočnej kvalite, prepracovanom dizajne a originalite. Práve tieto benefity dosahujú podlahy nemeckej značky PARADOR, preto sme pre Vás pripravili značkový eshop určený pre koncových zákazníkov aj obchodných partnerov.

Eshop www.parador.sk vychádza v ústrety zákazníkom svojou jednoduchosťou a zároveň premysleným nákupným procesom v ktorom každý ľahko nájde čo potrebuje. Na stránke ponúkame pri každej jednej podlahe mnoho užitočných informácii, vďaka ktorým dokáže aj úplný laik poznať jedinečnú úroveň podláh.

Veľmi obľúbenou funkcionalitou eshopu je online návrh interiéru. V ňom si dokážete pozrieť podlahu už položenú v miestnosti, pričom si môžete prispôsobiť farbu stien aby ste dokázali priestor lepšie zladiť.

U nás nákup podlahy online nie je tabu. Okrem spomínaného Room designera Vám pri výbere poslúži aj možnosť zasielania vzoriek podlahy priamo k Vám. Výber v online priestore je naozaj bezproblémový a dokážete sa rozhodnúť na základe spomínaných funkcionalít a informácií.

Nákup v kamennej predajni je tiež súčasťou nákupného procesu. Vybrané podlahy online si môžete nechať poslať a zakúpiť v predajni vo Vašom okolí, pozrite si zoznam predajní.

Pravidelne pripavujeme akcie v súvisloti so značkou PARADOR, ktoré budú dostupné na každej predajni.

Tešíme sa sa Vašu návštevu, neváhajte nás osloviť