» Vstup pre registrovaných obchodných partnerov »
Open
X

Parador.

PARADOR

Parador GmbH (Nemecko) jeden z najkvalitnejších výrobcov podláh na svete. Ponúka špičkové výrobky: laminátové podlahy, vinylové, 3-vrstvé drevené podlahy, dekoračné obklady a panely z pravého dreva. Prezentuje v nich perfektné spojenie remeselnej kvality, inovačnej technológie, aktuálnych trendov designu a materiálov pre zdravé bývanie. Podlaha Parador je zážitok spojenia designu a kvality. Kto ju raz vyskúša, inú podlahu už nebude chcieť.

Pokládka vinylovej podlahy Parador

V tomto videu je použitá séria BasicPlus 50. Dozviete sa, čo by ste mali vziať do úvahy pri pokládke . Zvlášť dôležité sú prvé dva kroky. Okrem informácií o podkladovom materiáli, zistíte aj aké nástroje by ste mali používať. Nakoniec uvidíte výslednú prácu nainštalovanú v priestore a môžete využiť výsledný obrazový efekt.

Pokládka laminátovej podlahy Parador

Parador sa pri výrobe laminátových podláh dôsledne odvíja od potrieb svojich náročných zákazníkov. To má za následok kreatívne systémové riešenia na základe moderných technológií. Značka Parador vyniká dokonalým spracovaním  a veľkými skúsenosťami.